Nowe posty

W tej zakładce możesz zgłaszać nowe rozdziały na swoim blogu. Proszę zgłaszać się według podanego wzoru:

Tytuł pod jakim blog znajduje się w Katalogu:
Kategoria:
Tytuł rozdziału:
Link do rozdziału:
Fragment rozdziału:
Autor:

9 komentarzy:

 1. Tytuł pod jakim blog znajduje się w Katalogu: Dwadzieścia lat przed jutrem
  Kategoria: Harry Potter
  Tytuł rozdziału: Rozdział 4
  Link do rozdziału: http://dwadziescia-lat-przed.blogspot.com/2017/02/rozdzia-4.html
  Fragment rozdziału:
  Lily spuściła wzrok. Jej negatywna opinia o związku Syriusza i Hermiony wcale nie wynikała z tego, że nie lubiła Blacka. Nauczyła się już tolerować Huncwotów, ale mimo to wciąż pozostał w niej pewien uraz z przeszłości. Nie mogła zapomnieć tych wszystkich żartów oraz niemiłych komentarzy odnośnie innych uczniów. I jak ona miała mu to wytłumaczyć? „Przepraszam, wiem, że nie jesteś z Mią od wczoraj, ale wciąż boję się, że możesz okazać się kompletnym draniem i złamać jej serce?” To nie brzmiało zbyt sympatycznie…
  Autor: Monemi

  Bardzo ładny szablon. Dobrze widzieć, że katalog się rozwija! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł pod jakim blog znajduje się w Katalogu: Mrok
  Kategoria: Luke Hemmings
  Tytuł rozdziału: Chapter 12
  Link do rozdziału: http://mrok-fanfic.blogspot.com/2017/02/chapter-12.html
  Fragment rozdziału:
  Kiedy wreszcie po mozolnych próbach udaje mi się pozbyć śladów szkarłatnej, czerwonej cieczy na twarzy, siadam na zimnej, betonowej podłodze, opierając się plecami o ścianę. Wzrok cały czas mam wlepiony w nadgarstki. Przez głowę przelatują mi wspomnienia z wczorajszego wieczoru. Nieznajomi mężczyźni… próba gwałtu… Andrew! Matko, przecież on też tam był. Uratował mnie i zapewne zakatowali go za to na śmierć! Przekonałam się, że są zdolni do wszystkiego. Muszę się skontaktować z Andrew i to jak najszybciej.
  Autor: Lex May

  OdpowiedzUsuń
 3. tytuł bloga : Królestwo
  adres : in-our-kingdom.blogspot.com
  kategoria : Naruto
  numer : Rozdział Pierwszy - Początek
  fragment : -Słyszałam o czcigodnym Madarze - odezwała się nieśmiało.
  -Każdy o nim słyszał, jest chodzącą legendą - do Yumi nie dodarł sens wypowiedzianych przez służkę słów.
  -Miałam na myśli to, że słyszałam o ślubie..- spojrzała wymownie na brązowowłosą. - Jest panienka tego pewna? To nie jest dobry człowiek
  -Radziłam sobie z gorszymi - zaśmiała się pod nosem. Miała swoje sposoby na mężczyzn, była przekonana, że na Madarę też podziałają.
  -Ale on będzie z panienką już zawsze. Męża nie można pozbyć się tak łatwo jak pierwszego lepszego kochanka - nie spuszczała wzroku z młodej kobiety, jednak ta zignorowała jej słowa. Szybko wstała i kucnęła obok swojej przyjaciółki, ręce oparła o wannę. Ich twarze dzielił niecały metr. - Jeśli spadnie panience choćby włos z głowy, zabiję go kiedy będzie spał - mówiła szeptem, mimo to jej głos brzmiał śmiertelnie poważnie.
  -Nie będzie takiej potrzeby - kiedy Muzai chciała ponownie się odezwać, Yumi uciszyła ją gestem ręki. - Jednak jeśli mimo wszystko coś mi zrobi, zabijemy go razem - kobiety zachichotały.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wschód słońca
  Harry Potter
  Rozdział 21, Niesprawiedliwość
  http://wschod-slonca-dramione.blogspot.com/2017/02/rozdzia-21.html

  – Chłopaki – szepcze pobladła Pansy. – Chłopaki, do cholery! – powtarza znacznie głośniej, nie widząc reakcji na wcześniejsze słowa. Podniesienie przez nią głosu skutkuje natychmiastowych uciszeniem się trójki przyjaciół.
  – Co jest? – Blaise stara się zajrzeć jej przez ramię, ale Pansy starannie odsuwa od niego gazetę.
  – Jak miała na nazwisko Marietta? – pyta drżącym głosem.
  – Ornano – odpowiada zupełnie zaskoczony Teodor.
  – Tak myślałam… – szepcze, a jej twarz wykrzywia się w grymasie smutku i współczucia. – I zatrzymała się u rodziny w Glasgow, prawda?
  – Tak, ale co się stało? Co tam przeczytałaś?
  Pansy bez słowa podaje mu gazetę, gdzie na pierwszej stronie napisany wielkimi, czarnymi literami nagłówek przyciąga uwagę każdego.

  Charlotte Petrova

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł bloga: I'm Elena Gilbert, I'm survive.
  Adres: http://iamelenagilbert.blogspot.com/
  Autorka : Meredith Walker.
  Numer/tytuł rozdziału: Rozdział 5.
  Kategoria: Pamiętniki wampirów.
  Fragment:
  " - Elena? - Usłyszała za sobą głos. Ciepły głos czarnowłosej przyjaciółki. Odwróciła się w jej kierunku i odetchnęła szczęśliwa. Widzi ją. To ona. To Bonnie, żyje.
  - Bonnie! - Krzyknęła zaraz i podniosła się z zimnej ziemi. Podbiegła do niej i przytuliła ją na powitanie. Tak bardzo się cieszyła, że ją widzi. - Myślałam, że nie żyjesz.. Damon powiedział, że nie udało Cię uratować.
  - Bo nie dało, Eleno. - Powiedziała panna Bennett a Gilbert zmrużyła delikatnie brwi. Nie rozumiała słów przyjaciółki. Odetchnęła cicho a następnie przyjrzała się jej uważnie.
  - Co się stało? - Zapytała trochę przerażona i rozejrzała się. - Gdzie jest Damon? Damon! - Krzyknęła i chciała zaraz poszukać swojego ukochanego. Bennett złapała ją za ramię by brunetka mogła się odwrócić i spojrzeć na nią.
  - Nie jesteśmy w naszym świecie, Elena. Jesteśmy w innym wymiarze. " (...)
  " - Nie przeoczyliście czegoś czasem?
  - Co masz na myśli? - Zapytał Lorenzo patrząc na niego i oczekując odpowiedzi.
  - Na przykład mnie? - Usłyszeli zaraz głos, którego nie chcieli usłyszeć. Myśleli, że ta postać już nie żyje. Że jej praktycznie nie ma. Damon odwrócił się a ciemnowłosy uśmiechnął się szyderczo i pomachał dłonią jak mała dziewczynka.
  - Kai. "

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł pod jakim blog znajduje się w Katalogu: Opowiadania Arrow
  Kategoria:KSIĄŻKI/FILMY/SERIALE : Arrow
  Tytuł rozdziału: Magiczna Noc
  Link do rozdziału: http://crossover-arrow.blogspot.com/2017/03/magiczna-noc.html
  Fragment rozdziału: Panna Smoak znów spojrzała w lustro, na oko zmierzyła długość sukni, którą miała na sobie, i jeszcze raz musnęła usta szminką. Kobieta nigdy nie uważała się za piękniejszą od innych, więc nie bardzo wiedziała jaką sukienkę ubrać na dzisiejszy wieczór. Dzisiaj był wielki dzień, "ten dzień", w którym spotka się z Oliverem Queen, miliarderem i niepełnym wymiarze czasu obrońcą miasta Starling City. Jeśli tak jak Felicity uważasz, że Oliver przypomina Tony'ego Starka z Iron Man, to macie w sobie tyle samo pewności siebie co arogancji.
  Autor: Agata Zet

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł pod jakim blog znajduje się w Katalogu: Our Destiny
  Kategoria: gwaizdy i fani
  Tytuł rozdziału: 28
  Link do rozdziału: http://nasze-przeznaczenie.blogspot.com/2017/03/28.html
  Fragment rozdziału:
  Był wyjazd do Nottingham, który, tak jak każde poprzednie wakacje miałam tylko dobrze wspominać. Miałam to szczęście, że tak naprawdę już w pierwszy dzień poznałam Thomasa i stało się. Zakochałam się, co było niesamowitym uczuciem, jednak tak samo strasznym i nieobliczalnym. Nikt nie wiedział jak to się skończy. Z reguły byłam optymistką i wszystko widziałam w samych superlatywach, jednak chyba tylko jedna dziewczyna na milion potrafi znaleźć się w takiej sytuacji jak ja. Thomas należał do innego świata niż ja i wiedziałam to od samego początku. Jednak mimo wszystko zaryzykowałam, bo wierzyłam, że z tego może coś wyjść.
  Autor: Elliaze

  OdpowiedzUsuń
 8. Akademia Chrumków na Świniarszczyźnie
  Harry Potter
  3.Ostatnia deska do trumny
  http://akademia-chrumkow.blogspot.com/2017/05/3-ostatnia-deska-do-trumny.html
  — Hej, Gryfku, możeby tak sprawdzić tego twojego młodzieniaszka? — szepnęła do brata, gdy ten właśnie próbował wypisać na pergaminie dialog rozmowy, w której to jeden troll pyta drugiego, jak dojść do obranego celu.
      — Nie ufasz mi? — spytał, a na jego kawałku pergaminu wykwitło piękne: przepraszam, jak wysikam się do teatru? Cóż, przynajmniej jedna część zdania brzmiała odpowiednio. Z resztą, poziom higieniczny trolli kazał twierdzić, że w sumie teatr mógłby im do tego posłużyć.
       — Nie chodzi o to. Po prostu nie kupuje się kota w worku — odpowiadała Karmelina. — Wilhelm powiesi nas na suchej gałęzi, jeśli on się okaże jakimś niewypałem. Wiesz o tym.
  Lilyanne Balor

  OdpowiedzUsuń
 9. Tytuł pod jakim blog znajduje się w katalogu: Mrok
  Kategoria: Luke Hemmings
  Tytuł rozdziału: Chapter 13
  Link do rozdziału: http://mrok-fanfic.blogspot.com/2017/07/chapter-13.html
  Fragment rozdziału:
  Idę dalej nie zwracając już najmniejszej uwagi na nieznajomego. Droga do końca alejki mija mi dość szybko. Oczywiście dziwi mnie fakt, że chłopak na samym początku szedł szybko, tak jakby chciał mnie dogonić i bez problemu mógł wyprzedzić, jeśli gdzieś mu się spieszyło, ale nagle zwolnił i do tej pory podąża za mną w dość bliskiej odległości.
  — Hej, zgubiłaś się mała? — Wypowiada te słowa akurat w momencie, kiedy z końca alejki wychodzi dwóch innych mężczyzn zagradzając mi drogę.
  Właśnie w tej chwili nachodzą mnie złe przeczucia.
  Autor: Lex May

  OdpowiedzUsuń